INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020

16 listopada 2019 r. w Akademii Przedszkolaka przy Staropolskiej Szkole Wyższej  w Kielcach, Wydział Zamiejscowy w Myślenicach odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego małych studentów.

Akademia rozpoczęła już piąty rok działalności. W tym dniu dzieci licznie przybyły wraz z rodzicami i opiekunami. Przywitaliśmy rozemocjonowanych studentów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nami, a także tych, którzy uczestniczą w niej od lat. Na wszystkich czekała moc wrażeń i potężna dawka wiedzy. Nie obyło się bez śmiechu, zachwytów i okrzyków radości. Zostali pasowani „wielkim ołówkiem” przez panią dyrektor instytutu dr Elżbietę Męcinę – Bednarek. Studenci otrzymali birety, dyplomy, indeksy i rożek słodyczy, które z dumą prezentowali rodzicom i rówieśnikom.
Relacje z dziećmi nawiązały także panie: dr Urszula Hudaszek, mgr Leokadia Urbaniak i mgr Renata Leśniak, które zajmują się koordynacją programu Akademii dla przedszkolaków.
 - Na naszej uczelni będziemy rozwijać pasje, wspólnie z dziećmi będziemy stawiać trudne pytania i na nie odpowiadać - mówiła pani dr Urszula Hudaszek.
Obecność samych władz uczelni, oraz fantastyczne zajęcia sprawiły, że dzieci z niecierpliwością oczekują każdego kolejnego spotkania!
Następne spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2019r. o godzinie 10.00 w Przedszkolu Smykolandia w Osieczanach. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia zamiennego i „małego co nie co”.

Zapraszamy!