Certyfikaty dla małych absolwentów

1 czerwca 2019r. najmłodsi Studenci zakończyli swoją tegoroczną naukową przygodę w Akademii Przedszkolaka przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Myślenicach.

To kolejny rok, kiedy dzieci mogły odbyć fascynującą wędrówkę po świecie nauki, a rodzice mogli pogłębić swoją wiedzę na temat wychowania i rozwoju swoich pociech.
Uroczystość miała miejsce w siedzibie StSW w Myślenicach. Spotkanie było zaplanowane w formie podróży po krajach Unii Europejskiej. Pani dr Urszula Hudaszek zaprosiła dzieci do dyskusji nt. symboli, tradycji, obyczajów wybranych państw UE. Z kolei dr Eliza Sułkiewicz zapoznała małych studentów z różnymi walutami, w fascynujący sposób opowiedziała o ukrytych znakach na banknotach, nauczyła dzieci przeliczania podanych wartości. Do zabaw tanecznych dzieci zostały zaproszone przez panią  mgr Renatę Leśniak. Na koniec, pod kierunkiem pani mgr Leokadii Urbaniak,  każdy uczestnik spotkania wykonał pracę plastyczną tematycznie powiązaną z UE.
Po zakończeniu zajęć dzieci otrzymały certyfikaty ukończenia dziecięcej uczelni. Zostały one wręczone przez dr Urszulę Hudaszek, a gratulacje złożyli: mgr Leokadia Urbaniak, mgr Renata Leśniak oraz Prorektor dr Antoni Kasprzycki. Każdy absolwent otrzymał ponadto drobny upominek, a rodzice pamiątkowe podziękowania. Podczas pożegnania, pokreślono, że najważniejszym celem Myślenickiej Akademii było zaszczepienie w najmłodszym pokoleniu chęci poznawania świata, miłości do wiedzy i dążenia do jej zdobywania.
Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego poczęstunku, który został przygotowany przez panie pielęgniarki-studentki StSW.