WARZTATY BOŻONARODZENIOWE w StSW w MYŚLENICACH

Nasi studenci kochają wyjątkowe i klimatyczne wydarzenia kończące i podsumowujące rok.

Spotkania przedświąteczne to jedyny czas w roku, kiedy nastrój piękna, pachnącego zielonymi drzewkami i piernikami, a przy tym  nastrojowa muzyka tworzą wspaniałe i niezapomniane spotkania. Studenci EWiP oraz Pedagogiki Ogólnej, podczas przeprowadzonych warsztatów, mogli poznać różne techniki i pomysły na świąteczne ozdoby, między innymi: bibułkarstwo, decoupage, w duchu „zero waste”. W wyniku wytężonych prac powstały  pachnące świętami dekoracje bożonarodzeniowe – wieńce, choinki, świąteczne anioły, ozdoby z szyszek, filcu oraz gwiazdy i bombki – idealne do położenia na stole lub powieszenia na choince czy pod sufitem. Studenci wykazali się ogromnym zaangażowaniem poprzez aktywne i kreatywne uczestnictwo.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału w warsztatach.