„Mikołaj dla chorych”

Dorota Ruśkowska, inicjatorka akcji „Mikołaj dla chorych”, kolejny raz zadbała o to, aby 6 grudnia mikołajkowe paczki trafiły do pacjentów myślenickiego szpitala.

Kolęda na ustach, uśmiech na twarzy oraz niebywałe zaangażowanie taki jest wolontariusz tej akcji. Podczas ósmej edycji wolontariuszy, ludzi dobrej woli nie brakowało. Do nich należą studenci oraz wykładowcy Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach, Wydziału w Myślenicach, którzy z ochotą przyłączyli się tej akcji. Nad całością czuwała dr Urszula Hudaszek. Wydarzenie z roku na rok nabiera rozmachu, paczki trafiają do chorych, a towarzyszące temu emocje są wyjątkowe i niezapomniane. – Już dziś ze spokojem myślę o kontynuacji akcji w kolejnych latach, mówi Dorota Ruśkowska. Tak więc każdy nawet najmniejszy prezent pozwala tym ludziom uwierzyć, że tego magicznego wieczoru jesteśmy z nimi. Serdeczne podziękowania dla wszystkich.