Aktualności

Aktualności

Zapisy dzieci w wieku od 3-6 lat

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach ogłasza zapisy dzieci w wieku od 3-6 lat na nowy rok akademicki 2018/2019.
Aby zapisać dziecko do AKADEMII należy zgłosić się do dziekanatu uczelni w budynku I LO im. T. Kościuszki w Myślenicach przy ul. Jagiellońskiej 8 i wypełnić kartę zgłoszeniową. Po potwierdzeniu zapisu prosimy czekać na wyniki rekrutacji, które zostaną przesłane sms. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy! Całość koordynują: dr Urszula Hudaszek i mgr Leokadia Urbaniak.

SEMINARIUM NAUKOWE – PIELĘGNIARSTWO

    W dniu 21 kwietnia 2018 r. w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach odbyło się Seminarium Naukowe kierunku Pielęgniarstwa nt. Praktyka pielęgniarska w systemie wsparcia i pomocy osobom potrzebującym, chorym i niepełnosprawnym.

Czytaj dalej

SEMINARIUM NAUKOWE – Kierunek Ekonomia

W dniu 13 maja 2018 r. w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach odbyło się Seminarium Naukowe kierunku Ekonomii nt. Ekonomia kluczem do świata biznesu.
Uczestnikami seminarium byli studenci kierunku Ekonomii, Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach oraz wykładowcy.

Czytaj dalej

Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Dlatego i Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach, wydział w Myślenicach zorganizowała dla dzieci z Akademii Przedszkolaka wesołą zabawę.

Czytaj dalej

Informacja o plikach cookies i RODO