Aktualności

Aktualności

„Mikołaj dla chorych”

Dorota Ruśkowska, inicjatorka akcji „Mikołaj dla chorych”, kolejny raz zadbała o to, aby 6 grudnia mikołajkowe paczki trafiły do pacjentów myślenickiego szpitala.

Czytaj dalej

„Mycie rąk”

Wiele małych dzieci nie lubi myć rąk. Niechęć do mycia rąk to stan, przez który muszą przebrnąć zarówno dzieci jak i ich rodzice. Dlatego rodzice za wszelką cenę muszą uczyć dziecko higieny rąk. Tym razem Akademia Przedszkolaka wyszła naprzeciw temu jak zachęcić  dziecko do mycia rąk.

Czytaj dalej

X Kongres Ziemi Krakowskiej

W dniu 13 listopada 2018 roku przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach byli uczestnikami X Kongresu Ziemi Krakowskiej pod hasłem Rynek pracy i bezpieczeństwo, którego organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Krakowie.

Czytaj dalej

Spotkanie 17 listopada 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci z „Akademii Przedszkolaka” przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach na 17 listopada 2018r. Spotkanie odbędzie się w Niepublicznym Przedszkolu „Smykolandia w Osieczanach – Osieczany 545, o godzinie 10.00.

 

W programie:
1.    Powitanie „Nowych Studentów”.
2.    Zajęcia o tematyce „Jak prawidłowo myć ręce”.
3.    Nauka mycia rąk przez panie pielęgniarki.

 

Dla rodziców wykład pani prof. Joanny Bonior na temat „Bakteria Helicobacter pylori (hp)”, w którym to przekaże ciekawe informacje na temat  bakterii odpowiadającej za powstawanie wielu chorób żołądka i górnej części układu pokarmowego.
Prosimy, aby dzieci zabrały indeksy i „małe co nie co” na przekąskę.

 

Zapraszamy!
Koordynatorzy:
dr Urszula Hudaszek
mgr Leokadia Urbaniak

Informacja o plikach cookies i RODO