ZAPROSZENIE

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach ogłasza zapisy dzieci w wieku od 3-6 lat na nowy rok akademicki 2019/2020.
Aby zapisać dziecko do AKADEMII należy zgłosić się do dziekanatu uczelni w budynku I LO im. T. Kościuszki w Myślenicach przy ul. Jagiellońskiej 8 i wypełnić kartę zgłoszeniową. Po potwierdzeniu zapisu prosimy czekać na wyniki rekrutacji, które zostaną przesłane sms. Liczba miejsc jest ograniczona. Całość zajęć jest nieodpłatna. Zajęcia odbywają się 1-2 razy w miesiącu w soboty od godz. 10 - 12.30. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni w zakładce Myślenice. Całość koordynują: dr Urszula Hudaszek, mgr Leokadia Urbaniak i mgr Renata Leśniak. Zapraszamy!

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019 W AKAEDEMII PRZEDSZKOLAKA

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie AP w Myślenicach w dniu 01.06.2019r. o godz. 9.00 (sobota) w budynku LO przy ul. Jagiellońskiej 8.

Podczas zajęć dzieci odbędą inspirującą podróż po krajach UE.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców.

Koordynatorzy:
dr Urszula Hudaszek
mgr Leokadia Urbaniak

Dzień Świętego Patryka

Obchody Dnia św. Patryka stały się już tradycją w StSW w Myślenicach. Podobnie jak w zeszłym roku koordynatorzy AP zaaranżowali uroczystości w kolorze zielonym. Przy udziale najmłodszych "studentów", czyli uczestników Akademii Przedszkolaka w Myślenicach przeprowadzone zostały zajęcia przybliżające geografię, historię, kulturę i sztukę  Irlandii.