Lubimy ruch i aktywnie spędzamy wolny czas

Kolejne spotkanie Akademii Przedszkolaka za nami. W dniu 12 stycznia 2019r. o godzinie 10.00 w sali pod fontanną przy ul. Piłsudskiego 14, rozpoczęły się zajęcia z paniami pielęgniarkami z II roku Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach pod kierunkiem pani dr Izabeli Wojtas – Bonior.

Dbamy o nasze ciało poprzez ruch - 12 stycznia 2019 r.

W spotkaniu Akademii Przedszkolaka mali studenci uczą się dbać o ciało na różne sposoby, m.in. poprzez prawidłowe odżywianie, rekreację, zabawę, sport, higienę osobistą, dobre relacje między ludzkie.

Aby należycie dbać o swój organizm dzieci muszą wyrobić w sobie podstawowe nawyki prozdrowotne, a pomogą im w tym studenci drugiego roku pielęgniarstwa Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach, wraz z panią dr Izabelą Wojtas - Bonior.
     Spotkanie odbędzie się w dniu 12 stycznia 2019 r. o godzinie 10:00 w sali pod fontanną (naprzeciwko sądu). ul. Piłsudskiego 16.
Zajęcia trwają do godziny 12:00. Prosimy o zabranie indeksów oraz małe „co nie co”. Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorzy:
 dr Urszula Hudaszek
 mgr Leokadia Urbaniak

Wesołych Świąt!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy 2018 Rok.

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań

dr Elżbieta Męcina-Bednarek, Dziekan Wydziału w Myślenicach

dr Antoni Kasprzycki, Prodziekan Wydziału w Myślenicach