Aktualności

Aktualności

Seminarium „Wdrażanie funduszy Unii Europejskiej w ramach Programów Operacyjnych 2014-2020”

Stacja Biblioteka, czyli projekt rewitalizacji zabytkowego budynku dworca kolejowego w Rudzie Śląskiej…
Sala Symulacji Wielkiej Wierności w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy…
Ogród Ginących Roślin Świata w Arboretum SGGW w Rogowie…

…te i inne projekty były przedmiotem prezentacji przygotowanych przez Studentów kierunku Ekonomia w trakcie seminarium naukowego, które odbyło się w dniach 4-5 stycznia 2020 roku w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach filia w Myślenicach.

Czytaj dalej

OGŁOSZENIE!!!

Spotkanie Akademii Przedszkolaka w najbliższą sobotę 14.12.2019r. od będzie się w przedszkolu „Chatka Puchatka”,  ul. Solidarności 68d.
Zalecamy parkowanie samochodu nad basenem.
Zapraszamy.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA RUSZA PO RAZ KOLEJNY!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 16.11.2019r. odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020, w Akademii Przedszkolaka przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Myślenicach. Na uroczystość zapraszamy  na godz. 10.00 do I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Jagiellońskiej 8.
Zajęcia w tym dniu będą trwać do godz. 12.15.
Serdecznie zapraszamy!
Koordynatorzy:
dr Urszula Hudaszek
mgr Leokadia Urbaniak
mgr Renata Leśniak


ZAPROSZENIE

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA przy Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, wydział w Myślenicach ogłasza zapisy dzieci w wieku od 3-6 lat na nowy rok akademicki 2019/2020.
Aby zapisać dziecko do AKADEMII należy zgłosić się do dziekanatu uczelni w budynku I LO im. T. Kościuszki w Myślenicach przy ul. Jagiellońskiej 8 i wypełnić kartę zgłoszeniową. Po potwierdzeniu zapisu prosimy czekać na wyniki rekrutacji, które zostaną przesłane sms. Liczba miejsc jest ograniczona. Całość zajęć jest nieodpłatna. Zajęcia odbywają się 1-2 razy w miesiącu w soboty od godz. 10 - 12.30. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni w zakładce Myślenice. Całość koordynują: dr Urszula Hudaszek, mgr Leokadia Urbaniak i mgr Renata Leśniak. Zapraszamy!

Informacja o plikach cookies i RODO